نحوه سفارش

نحوه سفارش

قبل از سفارش پروژه خود، حتما مطالب زیر را به دقت مطالعه کنید

مدت انجام پروژه طراحی (بر اساس روز کاری)
۰
ارائه طرح اولیه از سوی طراح
۰
اظهار نظر و تایید نمونه اولیه توسط کارفرما
۰
تحویل نهایى موضوع طراحی

← مدت زمان ارائه طرح اولیه پس از دریافت اطلاعات کامل  6 روز کاری می باشد.

← زمان بررسى و اظهار نظر و تایید نمونه اولیه توسط کارفرما حداکثر ۴ روز کاری می باشد.

← مدت زمان تحویل نهایى موضوع طراحی قرارداد پس از تایید توسط کارفرما ۲ روز کاری می باشد.

شروع زمان بندى اجراى قرارداد منوط به پرداخت پیش پرداخت از سوى کارفرما به طراح گرافیک و نیز تحویل اطلاعات و مدارک مورد نیاز جهت اجراى موضوع قرارداد میباشد.

طولانی تر شدن زمان بررسی و تایید کارفرما، به منزله عدم تایید طرح های ارائه شده تلقی شده و مبلغ پیش پرداخت به عنوان حق الزحمه طراح در نظر گرفته می شود.

شرایط پرداخت
۸۰% از مبلغ کل قرارداد در هنگام سفارش از طریق لینک های قسمت انتخاب پلن بعنوان پیش پرداخت به طراح پرداخت میگردد.
۸۰%
۲۰% از مبلغ کل قرارداد پس از تائید نهایی از طرف کارفرما به طراح پرداخت میگردد.
۲۰%
تعهدات طراح

← طراح متعهد میگردد در صورت دریافت کلیه داده ها و موارد مورد نیاز در طراحی ، موضوع قرارداد را در مدت زمان ذکر شده به کارفرما تحویل نماید.

← طراح متعهد میگردد حداکثر یک اتود را طراحی و به کارفرما تحویل نماید. در صورت عدم تایید ، مجددا ظرف مدت ۴ روز کاری یک اتود دیگر طراحی به کارفرما تحویل نماید و در صورت عدم تایید مرحله ثانویه طراحی شده، مبلغ پیش پرداخت به عنوان حق الزحمه طراح در نظر گرفته شده و این امر به منزله پایان قرارداد تلقی خواهد شد. بدیهی است در صورت عدم تایید هیچ یک از طرح ها، کارفرما حق استفاده از ایده ها و طرح های ارائه شده توسط طراح را ندارد.

← کلیه اطلاعاتى که توسط کارفرما به عنوان اطلاعات محرمانه در اختیار طراح گرافیک قرار میگیرد از سوی طراح محرمانه تلقی میگردد و طراح گرافیک موظف به حفظ و نگهدارى اطلاعات داده شده می باشد.

تعهدات کارفرما

← کارفرما متعهد میگردد کلیه اطلاعات مورد نیاز طراحی را در اختیار طراح قراردهد. بدیهی است در صورت عدم تحویل اطلاعات و تصاویر صحیح مورد نیاز، طراح هیچگونه مسئولیتی در خصوص تحویل به موقع موضوع قرارداد در مدت زمان ذکر شده بر عهده نخواهد داشت.

← چنانچه چند نمونه اولیه طراحى توسط طراح گرافیک جهت بررسى به کارفرما ارائه گردد، کارفرما پس از انتخاب نمونه اولیه ، هیچگونه حق مالکیتى نسبت به سایر نمونه ها نخواهد داشت.

← چنانچه بعد از تایید نمونه نهایی که به تایید طرفین قرارداد رسیده است،کارفرما انجام تغییراتى را در آن درخواست نماید، ملزم به پرداخت هزینه اى مرتبط بر انجام تغییرات که توسط طراح گرافیک اعلام میگردد میباشد.

← پیش از تسویه کامل مبلغ قرارداد هیچگونه فایل نهایی از طرح تایید شده دراختیار کارفرما قرار نخواهد گرفت.

← پرداخت کلیه کسورات قانونی مبلغ قرارداد بر عهده کارفرما میباشد و مبلغ قرارداد به صورت خالص به طراح پرداخت میگردد.

درموارد بروز شرایط اضطراری، مانند جنگ اعلام شده یا نشده، اعتصاب های عمومی، شیوع بیماری های واگیردار، زلزله، سیل و طغیان های غیر عادی، خشکسالی های بی سابقه و همچنین آتش سوزی های دامنه دار، طوفان و حوادث مشابه که انجام قرارداد حاضر را برای یکی از دو طرف غیر ممکن سازد، یکی از طرفین قرارداد می تواند پایان قرارداد را به طرف دیگر اعلام نماید.

سفارش پروژه

پلن طراحی خود را انتخاب و از طریق لینک پیش پرداخت پروژه طراحی خود را آغاز کنید

 • لوگوتایپ
 • نوشته تصویری
قیمت پایه از : دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

لوگو ترکیبی

لوگوهایی که ترکیب تصویر و نوشتار (لوگوتایپ) را به همراه دارند لوگوهای ترکیبی نامیده می‌شوند. در لوگوی ترکیبی تصویری به عنوان نماد برند و نوشتار منحصربفرد و اختصاصی برای نام برند طراحی می‌شود. یک لوگوی ترکیبی متشکل از ترکیبی از لوگوهای حروفی یا کلمه‌ای، لوگوی تصویری، لوگوی انتزاعی و یا کاراکتری است. تصویر و نوشته میتوانند کنار یکدیگر یا در بالا و پایین یکدیگر قرار گرفته و یا در یکدیگر ادغام شوند تا تصویری را شکل دهند.

 • برای انتخاب این پلن از طریق این لینک وارد صفحه عملیات پیش پرداخت شوید و مشخصات خود را به درستی و کامل وارد نمائید و منتظر تماس از طرف طراح بمانید.

 • لوگوتایپ
 • لوگو نوشتاری
 • تایپوگرام
 • فونتی
قیمت پایه از : ۲ میلیون تومان

لوگوتایپ

لوگوتایپ می‌تواند شامل دست‌نوشته، کارکتر یا سمبل‌هایی‌ باشد و به طریقی طراحی شود که علاقه مخاطبین را جذب نماید. همچنین میتوان تصاویر را به صورت لوگوتایپ جهت تاثیر بیشتر طراحی نمود. اولویت اول در انتخاب یک لوگوتایپ خوانایی و سهولت آن در تشخیص می باشد. لوگوتایپ طراحی نام کسب و کار، وب سایت، گروه، فعالیت و یا اشخاص حقیقی است که حروف آن به گونه های مختلف، خلاق و متمایزکننده طراحی می‌شود.

 • برای انتخاب این پلن از طریق این لینک وارد صفحه عملیات پیش پرداخت شوید و مشخصات خود را به درستی و کامل وارد نمائید و منتظر تماس از طرف طراح بمانید.

 • آرم
 • نمادین
 • سمبلیک
 • آیکونیک
قیمت پایه از : یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان

لوگو تصویری

نماد ها یا به موضوع فعالیت اشاره میکنند و یا مفاهیم خاصی را به همراه دارند. آنها با استفاده از اشکال ، نماینده انتقال واضح و یا انتزاعی از سازمان شما می باشند.این لوگو ها نسبت به لوگوتایپ ها غیرمستقیم تر می باشند، اما میدان را برای تفسیر گسترده تر باز میگذارند .مزیت لوگوهای تصویری این است که به راحتی چشم بیننده با هر ملیت و زبانی متوجه آن می شود و به راحتی در ذهن بیننده بخاطر سپرده می شود لازم به ذکر است در این نوع لوگو و در صورت لزوم نام برند بصورت “فونت آماده” در کنار تصویر درج می شود خود نشانه تصویری دارای چهار دسته تقسیم بندی میباشد رابطه مستقیم : مثل تصویر یک مرغ برای نشان دادن یک مرغداری رابطه غیر مستقیم : تصویر خورشید و درخت نخل برای نشان دادن شرکتی در خوزستان نه مستقیم نه غیر مستقیم : نمایش نقوش سنتی ملی و اساطیری ایران مانند لوگوی بانک پاسارگاد بدون ارتباط : که هیچ ربطی ندارد و خود باعث شناخت و به وجود آمدن یک برند جدید میشود مانند لوگوی اپل که یک سیب میباشد

 • برای انتخاب این پلن از طریق این لینک وارد صفحه عملیات پیش پرداخت شوید و مشخصات خود را به درستی و کامل وارد نمائید و منتظر تماس از طرف طراح بمانید.

 • حرف نماد
 • مونوگرام
 • لترمارک
قیمت پایه از : یک میلیون تومان

مونوگرام

لوگوهای حرفنماد با استفاده از حرف یا حروف اول نام شرکت یا برند طراحی می‌شوند. گاهی مواقع حروف یک نام زیاد و طولانی است و خواندنش دشوار معمولا در این صورت از این سبک لوگو برای طراحی استفاده می‌شود. حرفنمادها به راحتی حروف اول نام برند را در ذهن مخاطب ثبت می‌کنند. لوگوتایپ در نگاه نخست خوانده می شود، اما یک مونوگرام ابتدا دیده شده و با کمی مکث حروف تشکیل دهنده آن قابل درک می‌شود.

 • برای انتخاب این پلن از طریق این لینک وارد صفحه عملیات پیش پرداخت شوید و مشخصات خود را به درستی و کامل وارد نمائید و منتظر تماس از طرف طراح بمانید.

نیاز به دیدن نمونه کارهای من دارید؟